JSME PEARS!

vaše reklamní agentura

PEARS SHOWREEL

reklamní
video & foto

V Pears pomáháme našim klientům vyniknout, zářit a zůstat dlouhodobě v povědomí zákazníků. Zaměřujeme se jak na firemní video, reklamní video či bussines fotografii.

profesionální

reklamní video

Vytvoříme vám reklamní video na míru. Profesionální videoprodukce a video animace pro reklamu, upoutávky i kratší reklamní spoty.

kreativní

fotografie

Kvalitní portrétní, reklamní i produktová fotografie je základ vaší úspěné prezentace. Nepodceňujete její sílu.

REKLAMNÍ
FOTOGRAFIE

"Podnikáte a toužíte po zviditelnění na trhu?
Chcete se vyrovnat vašim konkurentům nebo dokonce vyčnívat mezi nimi?
Hledáte způsob, jak přilákat nové zákazníky?
Možná jste i nadšený amatérský fotograf a chcete rozšířit své portfolio a obzory. Již jste slyšeli o síle reklamních fotografií?

V dnešní době, kdy konkurence mezi podnikateli všech odvětví dosahuje nových maxim, je klíčové nejen být vidět, ale také vyniknout. Poskytnout zákazníkům jasnou představu o vašich produktech a službách je zásadní. A neustále se zlepšovat a informovat veřejnost o vašem podnikání.
Jednou z nezbytných součástí úspěšného marketingu jsou právě reklamní fotografie, které se staly nedílnou součástí moderní propagace."

EVENTY

Každý okamžik má svůj příběh a my se pyšníme tím, že umíme tyto příběhy zachytit a přetvořit je na nezaměnitelné vzpomínky. Bez ohledu na to, zda se jedná o firemní setkání, konferenci, svatbu nebo kulturní událost, naše vášeň a profesionální přístup jsou vždy na vaší straně. Svět se mění každým okamžikem a my jsme tu, abychom tyto proměny zachytili. S nejmodernějším vybavením a kreativním přístupem přinášíme do vašich snímků a videí živost, energii a autentičnost, která osloví vaše publikum. Naše služby jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Od prvotního konceptu až po finální editaci, jsme tu, abychom zajistili, že váš event bude zachycen tak, jak si zaslouží - s precizností, elegancí a nadhledem.

Svět se mění každým okamžikem a my jsme tu, abychom tyto proměny zachytili.

NATOČÍME VÁM VÁŠ EVENT

Vytvoříme vám reklamní video na míru. Profesionální videoprodukce a video animace pro reklamu, upoutávky i kratší reklamní spoty.

Od prvotního konceptu až po finální editaci, jsme tu, abychom zajistili, že váš event bude zachycen tak, jak si zaslouží - s precizností, elegancí a nadhledem.

ZACHYTÍME VŠE NA VAŠÍ AKCI

Každý okamžik má svůj příběh a my se pyšníme tím, že umíme tyto příběhy zachytit